Bank BNP Paribas przedstawia swoją nową promocję – „Noworoczny motywator”. Dzięki niej, każdy kto zdecyduje się na otwarcie Konta Osobistego z Kartą i dostępem do Bankowości elektronicznej, będzie miał szansę na otrzymanie nagrody o łącznej wartości 550 zł.

Promocja jest skierowana do osób, które chcą rozpocząć nowy rok z nowymi możliwościami. Za otwarcie Konta Osobistego w promocji „Noworoczny motywator” Klient otrzyma voucher na 10 interaktywnych sesji z lektorem angielskiego o wartości 400 zł oraz 150 zł przelewem na Konto Osobiste.

Aby skorzystać z promocji, wystarczy uzupełnić formularz rejestracyjny, kliknąć w link promocyjny i złożyć wniosek o otwarcie Konta Osobistego z Kartą i dostępem do Bankowości elektronicznej do 19.02.2023 r. Następnie, należy podpisać umowę oraz nadać PIN do karty do 05.03.2023 r.

To jednak nie wszystko. Aby otrzymać nagrodę, należy również w każdym z miesięcy: marcu – kwietniu 2023 r.* wykonać min. 5 Transakcji bezgotówkowych Kartą oraz zalogować się dwukrotnie do Aplikacji Mobilnej (przy czym będzie uwzględniane tylko jedno logowanie w ciągu jednego dnia).

Warto skorzystać z tej promocji, ponieważ Bank BNP Paribas oferuje nowoczesne rozwiązania bankowości elektronicznej, dzięki którym zarządzanie swoimi finansami będzie jeszcze prostsze i wygodniejsze. A do tego, dzięki nagrodzie, można rozwijać swoje umiejętności językowe z lektorem angielskiego.

Nie czekaj, skorzystaj z promocji „Noworoczny motywator” i ciesz się nowymi możliwościami w nowym roku 20023! 💸

Przejdź na stronę Banku BNP Paribas


Robert

Cześć jestem Robert, jestem pozytywnie zakręcony w temacie internetu i wszelkich promocji. A jako że mam informacje z pierwszej ręki o nowych ofertach i fantastycznych promocjach postanowiłem się nimi dzielić w internecie z innymi. Internauto i internautko korzystając z tych ofert i promocji o których piszę wspomagasz bezpośrednio dalszy rozwój tego bloga za co Ci serdecznie dziękuję 🙋‍♀️❤️😊💋