8,1% na koncie oszczędnościowym CitiKonto 2023

Citi Bank Handlowy wprowadził do swojej oferty produkt, który wzbudził zainteresowanie wielu klientów. Mowa tutaj o Koncie Oszczędnościowym, na którym można uzyskać aż 8,1% w skali roku. Ta korzystna oferta jest dostępna dla każdego, kto otworzy konto osobiste CitiKonto i spełni kilka prostych warunków.

Poza wysokim oprocentowaniem, CitiKonto oferuje wiele innych korzyści. Klient nie płaci za prowadzenie konta i za kartę do konta z usługą wielowalutową. Można także skorzystać z atrakcyjnych lokat lub kont oszczędnościowych, które oferują konkurencyjne oprocentowanie.

CitiKonto to nie tylko oszczędności, ale także zniżki w programie Citi Specials. Klienci mogą skorzystać z licznych promocji i rabatów w sklepach, restauracjach czy na podróże.

Aby uzyskać 8,1% na Koncie Oszczędnościowym do 100 000 zł, należy spełnić kilka warunków. Po pierwsze, należy otworzyć konto osobiste CitiKonto. Następnie trzeba otworzyć Konto Oszczędnościowe najpóźniej do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym dokonano otwarcia Konta.

W kolejnych miesiącach, czyli od kwietnia do lipca 2023 roku, trzeba wpłacać na konto kwotę minimum 2 000 zł miesięcznie oraz dokonać minimum jednej transakcji bezgotówkowej kartą na kwotę minimum 100 zł. Po spełnieniu tych warunków, klient otrzyma specjalne oprocentowanie 8,1% przez 4 miesiące na Koncie Oszczędnościowym.

To nie wszystko, Citi Bank Handlowy nagradza swoich klientów także 20 zł cashback za wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych.

Wniosek jest jasny – CitiKonto to doskonała propozycja dla tych, którzy chcą oszczędzać, a jednocześnie cenią sobie wygodę i korzyści wynikające z posiadania konta osobistego. Dzięki temu produktowi klienci mogą uzyskać naprawdę wysokie oprocentowanie swoich oszczędności, a jednocześnie korzystać z licznych promocji i rabatów w ramach programu Citi Specials.

Robert

Cześć jestem Robert, jestem pozytywnie zakręcony w temacie internetu i wszelkich promocji. A jako że mam informacje z pierwszej ręki o nowych ofertach i fantastycznych promocjach postanowiłem się nimi dzielić w internecie z innymi. Internauto i internautko korzystając z tych ofert i promocji o których piszę wspomagasz bezpośrednio dalszy rozwój tego bloga za co Ci serdecznie dziękuję 🙋‍♀️❤️😊💋