Dentolan na halitozę!

Dentolan to suplement diety, który jest przeznaczony dla osób zmagających się z nieświeżym oddechem. Nieświeży oddech, zwany również halitozą, jest powszechnym problemem, z którym boryka się około 25% ludzi na świecie. Może być on spowodowany przez różne czynniki, takie jak bakterie, używki, niektóre pokarmy lub zaburzenia trawienia.

Dentolan został opracowany z myślą o pomocy osobom zmagającym się z nieświeżym oddechem, niezależnie od przyczyny tego stanu. Produkt zawiera wieloskładnikową formułę, która wpływa kojąco na gardło i struny głosowe oraz wspomaga procesy trawienne. Może również pomóc w utrzymaniu prawidłowego pH soku żołądkowego i poprawie komfortu jelit.

Jednym z głównych składników Dentolanu jest laktoferyna, białko występujące naturalnie w mleku, które ma działanie antybakteryjne i przeciwzapalne. Inne składniki, takie jak korzeń lukrecji, mięta pieprzowa i koper włoski, pomagają łagodzić objawy infekcji gardła i zapalenia strun głosowych oraz poprawiają oddech.

dobre na świeży oddech i halitozę

Dentolan jest dostępny w formie tabletek do ssania, co sprawia, że jego stosowanie jest wygodne i szybkie. Zaleca się przyjmowanie jednej tabletki trzy razy dziennie, po posiłkach.

Skład Dentanolu to:

Ekstrakt z liści mięty pieprzowej300,00 mg
Ekstrakt z liści karczocha zwyczajnego [2,5% cynaryny]200,00 mg
Kompleks enzymów DigeZyme®, w tym:
alfa amylaza
neutralna proteaza
celulaza
laktaza
lipaza
150,00 mg
3600 U*
900 U*
30 U*
600 U*
150 U*
Bakterie probiotyczne LactoSpore® MTCC 58562 mld CFU**
Ekstrakt z owoców kopru włoskiego100,00 mg
Ekstrakt z nasion kozieradki pospolitej [25% saponin]100,00 mg
Bromelaina z owoców ananasa jadalnego50,00 mg (125 GDU*)
Papaina z owoców papai50,00 mg (4800 MCU**)

Jeśli masz nieświeży oddech i szukasz skutecznego rozwiązania, warto rozważyć stosowanie suplementu Dentolan. Dzięki swojej wieloskładnikowej formule może on pomóc Ci złagodzić objawy infekcji gardła i zapalenia strun głosowych, wspomóc procesy trawienne i poprawić komfort jelit oraz, co najważniejsze, umożliwia przywrócenie świeżego oddechu! Polecam 👄

Przejdź i zamów teraz

Robert

Cześć jestem Robert, jestem pozytywnie zakręcony w temacie internetu i wszelkich promocji. A jako że mam informacje z pierwszej ręki o nowych ofertach i fantastycznych promocjach postanowiłem się nimi dzielić w internecie z innymi.Internauto i internautko korzystając z tych ofert i promocji o których piszę wspomagasz bezpośrednio dalszy rozwój tego bloga za co Ci serdecznie dziękuję 🙋‍♀️❤️😊💋