Lato 2022 Travelist promo

W travelist wiedzą, że każde planowanie wyjazdu to prawdziwy ocean możliwości, na którym bardzo łatwo trafić na mieliznę. Dlatego właśnie powstał klub podróżniczy Travelist – pierwszy w Polsce internetowy klub travelowy, oferujący swoim członkom niezliczone pomysły na udany wypoczynek. Od 2014 r. Travelist jest częścią międzynarodowej grupy Secret Escapes, która jest obecnie jednym ze światowych liderów turystyki online. To najlepsza gwarancja, że masz do czynienia z profesjonalistami.

Mają codziennie dla Ciebie nie tylko starannie wyselekcjonowane oferty najlepszych hoteli, pensjonatów i innych obiektów noclegowych o sprawdzonej jakości, ale też specjalne klubowe ceny, dostępne jedynie dla zarejestrowanych użytkowników. Dzięki temu za wymarzony wypoczynek zapłacisz nawet do 70% taniej. A co najważniejsze – członkostwo w klubie absolutnie nic nie kosztuje!

Internetowy klub travelowy to:

  • Najlepsze hotele do 70% taniej
  • Klubowe ceny
  • Szybka rezerwacja online

Przejdź teraz do Travelist


Robert

Cześć jestem Robert, jestem pozytywnie zakręcony w temacie internetu i wszelkich promocji. A jako że mam informacje z pierwszej ręki o nowych ofertach i fantastycznych promocjach postanowiłem się nimi dzielić w internecie z innymi. Internauto i internautko korzystając z tych ofert i promocji o których piszę wspomagasz bezpośrednio dalszy rozwój tego bloga za co Ci serdecznie dziękuję 🙋‍♀️❤️😊💋