BIEDRONKA_600_220712_Afiliacja_970x300

Karta Kredytowa Citi Simplicity w Citi Bank Handlowy

  • voucher 600 zł do Biedronki
  • 0 zł za wydanie i użytkowanie karty
  • RRSO: 26,28%
  • oferta ważna do 16.08.2022 r.

Korzyści dla ciebie to:

Klient może otrzymać voucher 600 zł do wydania w Biedronce.

Jak odebrać nagrodę?

1) Należy złożyć wniosek o Kartę Citi Simplicity. Należy pamiętać o konieczności dostarczenia dokumentów dochodowych.
2) Należy zainstalować aplikację Citi Mobile na telefonie i aktywować Kartę Kredytową w aplikacji lub w serwisie bankowości internetowej Citibank Online. Następnie, nie później niż 2) Należy zainstalować aplikację Citi Mobile na telefonie i aktywować Kartę Kredytową w aplikacji lub w serwisie bankowości internetowej Citibank Online. Następnie, nie później niż do końca 1 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę, przynajmniej raz zalogować się do aplikacji lub na Citibank Online.
3) Płacić kartą za zakupy na kwotę 300 zł miesięcznie:
a) pierwsze 200 zł za wydanie po 300 zł miesięcznie przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe następujące po miesiącu zawarcia umowy.
b) kolejne 400 zł za spełnienie wcześniejszych warunków, a dodatkowo w 4-7 miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu zawarcia umowy wydać min. 300 zł miesięcznie. Za każdy miesiąc, w którym spełnione zostaną warunki, przyznane zostanie 100 zł.

Przejdź do wniosku

Robert

Cześć jestem Robert, jestem pozytywnie zakręcony w temacie internetu i wszelkich promocji. A jako że mam informacje z pierwszej ręki o nowych ofertach i fantastycznych promocjach postanowiłem się nimi dzielić w internecie z innymi. Internauto i internautko korzystając z tych ofert i promocji o których piszę wspomagasz bezpośrednio dalszy rozwój tego bloga za co Ci serdecznie dziękuję 🙋‍♀️❤️😊💋