Karta z żubrem bank Pekao

Weź Kartę Kredytową z Żubrem w Banku Pekao i korzystaj do 31.08.2023 r. z promocyjnego, stałego oprocentowania limitu kredytowego na karcie 9,7%. Oferta dotyczy umów o kartę zawartych od 1.06.2022 r. do 31.08.2022 r.

Limit kredytowy Karty Kredytowej z Żubrem wynosi od 2000 zł do 100 000 zł.

Za uruchomienie spłaty w ratach Pekao nie pobiera prowizji. Spłata w ratach jest oprocentowana, i jest uzależniona od pakietu dołączonego do karty na moment złożenia dyspozycji spłaty w ratach i jest niższa od oprocentowania limitu kredytowego odpowiednio o:
a) 5% oprocentowania limitu kredytowego – dla pakietu Standard,
b) 10% oprocentowania limitu kredytowego – dla pakietu Złotego,
c) 15% oprocentowania limitu kredytowego – dla pakietu Platynowego,

Bank wylicza to w następujący sposób: aktualne oprocentowanie limitu kredytowego mnożymy przez wskaźnik procentowy wskazany powyżej i otrzymaną wartość, zaokrągloną do dwóch miejsc po przecinku, odejmowane jest od aktualnego oprocentowania limitu kredytowego.

Karta Kredytowa z Żubrem to:

  • Bez odsetek nawet do 58 dni
  • Karta skrojona na miarę
  • Karta w 99% z plastiku z recyklingu
  • RRSO 9,92%

Przejdź do Banku Pekao po kartę z żubrem

Robert

Cześć jestem Robert, jestem pozytywnie zakręcony w temacie internetu i wszelkich promocji. A jako że mam informacje z pierwszej ręki o nowych ofertach i fantastycznych promocjach postanowiłem się nimi dzielić w internecie z innymi. Internauto i internautko korzystając z tych ofert i promocji o których piszę wspomagasz bezpośrednio dalszy rozwój tego bloga za co Ci serdecznie dziękuję 🙋‍♀️❤️😊💋