konto z premią 430zł

Wszyscy szukamy sposobów, aby zaoszczędzić pieniądze i cieszyć się dodatkowymi korzyściami, szczególnie teraz, gdy życie staje się coraz droższe. Dlatego chcielibyśmy poinformować o nowej i wyjątkowej promocji w banku, która pomoże Ci zaoszczędzić sporo pieniędzy i otrzymać dodatkowe korzyści. Mówimy o promocji Konta Osobistego „Mobilni wiosną”. W tym mini artykule opiszemy, jak skorzystać z tej oferty i jakie korzyści z niej wynikają.

0 zł za prowadzenie rachunku i wiele więcej

Główną korzyścią z otwarcia Konta Osobistego w promocji „Mobilni wiosną” jest brak opłat za prowadzenie rachunku. Ale to nie wszystko. Bank oferuje wiele innych korzyści, w tym nagrody pieniężne, które można otrzymać za spełnienie kilku prostych warunków. Można otrzymać nagrodę o łącznej wartości nawet 430 zł.

Jak otrzymać nagrody o łącznej wartości 430 zł?

Aby otrzymać nagrody pieniężne związane z promocją Konta Osobistego „Mobilni wiosną”, należy spełnić kilka warunków. Poniżej przedstawiamy szczegóły:

  1. Uzupełnij formularz rejestracyjny, klikając w link promocyjny i złóż wniosek o otwarcie Konta Osobistego z Kartą i dostępem do Bankowości elektronicznej do 19.03.2023 r.
  2. Podpisz umowę oraz nadać PIN do karty do 2.04.2023 r.
  3. Wybierz zawarcie Umowy ramowej poprzez Aplikację GOmobile podczas otwierania Konta Osobistego = Nagroda Bonusowa w wysokości 40 zł w kwietniu 2023 r.
  4. Wykonaj min. 1 Przelew za pomocą Bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacja GOmobile) = Pierwsza nagroda w wysokości 50 zł w maju 2023 r.
  5. Wykonaj min. 4 Transakcje bezgotówkowe Kartą oraz wykonać Transakcje BLIK na łączną kwotę min. 200 zł w kwietniu 2023 r. = Druga nagroda w wysokości 180 zł w maju 2023 r.
  6. Wykonaj min. 4 Transakcje bezgotówkowe Kartą oraz wykonać Transakcje BLIK na łączną kwotę min. 200 zł w maju 2023 r. = Trzecia nagroda w wysokości 160 zł w czerwcu 2023 r.

Nie przegap okazji i dołącz do grona zadowolonych klientów banku BNP Paribas już dziś! Promocja aktualna do 19 marca 2023 roku.


Robert

Cześć jestem Robert, jestem pozytywnie zakręcony w temacie internetu i wszelkich promocji. A jako że mam informacje z pierwszej ręki o nowych ofertach i fantastycznych promocjach postanowiłem się nimi dzielić w internecie z innymi. Internauto i internautko korzystając z tych ofert i promocji o których piszę wspomagasz bezpośrednio dalszy rozwój tego bloga za co Ci serdecznie dziękuję 🙋‍♀️❤️😊💋