🏦 Kredyty bankowe Polecane w Maju 2023

Kredyty bankowe należą do produktów finansowych oferowanych praktycznie przez wszystkie banki no i oczywiście przez przeróżne tak zwane firmy lichwiarskie. Kredyt był już znany w starożytności, jednak funkcje jakie spełniał kiedyś bardzo różni się od jego współczesnych możliwości.

Pewnie jest to dziwne dlaczego banki pobierają opłaty za udzieloną pożyczkę, otóż jest tak dlatego, że bank od którego pożyczamy pieniądze musi jakoś na nas zarobić. Forma jego zarabiania na kliencie polega na tym, że do kredytu, a raczej do jego oprocentowania nominalnego doliczane są: opłata administracyjna za udzielenie kredytu oraz prowizja wahająca się w granicach od 1 do 5%. Przy pożyczkach hipotecznych i kredytach mieszkaniowych dodatkowo dochodzi jeszcze marża za udzielenie kredytu oraz oprocentowanie po jakim banki pożyczają sobie pieniądze to znaczy WIBOR- w przypadku waluty polskiej oraz LIBOR w przypadku waluty obcej. Okres kredytowania jest bardzo różny, bo zależy od rodzaju pobranego przez klienta kredytu, i tak w przypadku kredytu gotówkowego bądź konsolidacyjnego, okres kredytowania wynosi średnio od 6 do 84 miesięcy, natomiast w przypadku pożyczki hipotecznej bądź kredytu mieszkaniowego, waha się od 60 do nawet 360 miesięcy.

Na tej stronie powyżej polecam tylko i wyłącznie aktualnie najlepsze banki, firmy i instytucje finansowe udzielające kredyty : Kredyty gotówkowe, kredyty dla firm, kredyty mieszkaniowe, kredyty hipoteczne, kredyty konsolidacyjne, kredyty samochodowe itd

Najnowsze oferty i promocje