zdrowe serce dzięki Lipid Control Plus
Lipid Control Plus to suplement diety, którego skład zawiera szereg składników aktywnych, które mogą mieć korzystny wpływ na poziomy lipidów we krwi a tym samym na kondycje twojego serca!

Ekstrakty z kwiatów czapetki pachnącej (Syzygium aromaticum) i kocanki włoskiej (Helichrysum italicum) zawierają substancje o działaniu przeciwzapalnym i antyoksydacyjnym. Ekstrakt z liści karczocha zwyczajnego (Cynara scolymus) zawiera cynarynę, która może pomóc w obniżeniu poziomu cholesterolu we krwi. L-asparaginian L-ornityny to aminokwas o działaniu odtruwającym i detoksykacyjnym.

Ekstrakt z owoców oliwki europejskiej (Olea europaea) zawiera hydroksytyrozol, który może mieć działanie przeciwzapalne i pomóc w obniżeniu poziomu cholesterolu we krwi. Dwuwinian choliny jest ważnym składnikiem w procesie wytwarzania cholesterolu, a także może mieć pozytywny wpływ na pamięć i koncentrację.

Ekstrakt z kłącza ostryżu długiego (Curcuma longa) zawiera kurkuminoidy, które mogą mieć działanie przeciwzapalne i antyoksydacyjne. Ekstrakt z główki czosnku pospolitego (Allium sativum) zawiera allinę i allicynę, które mogą mieć korzystny wpływ na poziomy cholesterolu we krwi. Ekstrakt z nasion ryżu (Oryza sativa) zawiera błonnik pokarmowy, który może pomóc w utrzymaniu prawidłowej masy ciała i obniżeniu poziomu cholesterolu we krwi.

Ekstrakt z owoców pieprzu czarnego (Piper nigrum) zawiera piperynę, która może pomóc w zwiększeniu wchłaniania innych składników aktywnych. Otoczka kapsułki Lipid Control Plus to hydroksypropylometyloceluloza, która jest rodzajem wodorozcieńczalnego polimera o działaniu otoczki kapsułkowej.

Skład Lipid Control Plus to:

Ekstrakt z kwiatów czapetki pachnącej i ekstrakt z kwiatów kocanki włoskiej – Hepure™ 340,00 mg
Ekstrakt z liści karczocha zwyczajnego [2,5% cynaryny] 200,00 mg
L-asparaginian L-ornityny 200,00 mg
Ekstrakt z owoców oliwki europejskiej [3% hydroksytyrozolu] – Oli-Ola™ 170,00 mg
Ekstrakt z kłącza ostryżu długiego [85% kurkuminoidów] – Curcumin C3 Complex® 100,00 mg
Ekstrakt z główki czosnku pospolitego [6% alliny, 3% allicyny] 60,00 mg
Cholina 50,00 mg
Ekstrakt z owoców pieprzu czarnego [95% piperyny] – BioPerine® 5,00 mg

Ogólnie rzecz biorąc, Lipid Control Plus może być skutecznym narzędziem w utrzymaniu prawidłowych poziomów lipidów we krwi, ale należy pamiętać, że nie jest to jedyny sposób na zachowanie zdrowia serca. Zdrowe nawyki żywieniowe i aktywność fizyczna są równie ważne w utrzymaniu prawidłowych poziomów cholesterolu i trójglicerydów.

Przejdź i zamów teraz Lipid Control Plus

zamów Lipid Control Plus na serce

Robert

Cześć jestem Robert, jestem pozytywnie zakręcony w temacie internetu i wszelkich promocji. A jako że mam informacje z pierwszej ręki o nowych ofertach i fantastycznych promocjach postanowiłem się nimi dzielić w internecie z innymi. Internauto i internautko korzystając z tych ofert i promocji o których piszę wspomagasz bezpośrednio dalszy rozwój tego bloga za co Ci serdecznie dziękuję 🙋‍♀️❤️😊💋