My dajemy TY WYDAJESZ – Otwórz konto osobiste w Banku BNP PARIBAS i zyskaj nawet 350 zł – promocja obowiązuje do 25.11.2022 r.

Konto Osobiste w promocji „Planuj z kontem” to :

Korzyści dla Ciebie to:

Za otwarcie Konta z Kartą w promocji „Planuj z kontem”, Klient ma możliwość otrzymania nagrody o łącznej wysokości nawet 350 zł.

Co zrobić, żeby otrzymać nagrody o łącznej wartości 350 zł?

1) Uzupełnić formularz rejestracyjny, kliknąć w link promocyjny i złożyć wniosek o otwarcie Konta Osobistego z Kartą i dostępem do Bankowości elektronicznej do 25.11.2022 r.
2) Podpisać umowę oraz nadać PIN do karty do 9.12.2022 r. = 50 zł przelewem na Konto Osobiste w miesiącu następującym po spełnieniu warunków do Pierwszej nagrody.
3) W kolejnym miesiącu wykonać min. 5 Transakcji BLIK oraz otrzymać Przelew/Przelewy na łączną kwotę min. 250 zł = 150 zł przelewem na Konto Osobiste w miesiącu następującym po spełnieniu warunków do Drugiej nagrody.
4) W kolejnym miesiącu wykonać 1 Przelew na kwotę min. 50 zł oraz wykonać min. 10 Transakcji bezgotówkowych Kartą = 150 zł przelewem na Konto Osobiste w miesiącu następującym po spełnieniu warunków do Trzeciej nagrody.

Przejdź do banku BNP Paribas

Robert

Cześć jestem Robert, jestem pozytywnie zakręcony w temacie internetu i wszelkich promocji. A jako że mam informacje z pierwszej ręki o nowych ofertach i fantastycznych promocjach postanowiłem się nimi dzielić w internecie z innymi. Internauto i internautko korzystając z tych ofert i promocji o których piszę wspomagasz bezpośrednio dalszy rozwój tego bloga za co Ci serdecznie dziękuję 🙋‍♀️❤️😊💋