Dla seniora na stawy!

NuviaLab Flex to suplement diety, który został specjalnie opracowany w celu wspomagania zdrowia stawów. Zawiera on szereg składników, które mogą pomóc w utrzymaniu elastyczności i sprawności stawów oraz zmniejszeniu dolegliwości związanych z ich bólem.

Jednym z głównych składników NuviaLab Flex jest glukozamina, która jest naturalnym związkiem występującym w organizmie człowieka. Glukozamina odgrywa ważną rolę w budowie i odbudowie tkanek chrzęstnych, a także w utrzymaniu ich elastyczności i wytrzymałości. Może ona pomóc w zmniejszeniu bólu i obrzęku stawów oraz poprawić ich ruchomość.

Kolejnym składnikiem NuviaLab Flex jest chondroityna, która również występuje naturalnie w organizmie człowieka. Chondroityna jest składnikiem tkanki chrzęstnej i pomaga w jej odbudowie oraz utrzymaniu elastyczności. Może również pomóc w zmniejszeniu bólu stawów i poprawie ich ruchomości.

NuviaLab Flex zawiera również witaminę C, która jest ważna dla prawidłowego funkcjonowania tkanek i tłumienia stanów zapalnych. Witamina C może również pomóc w odbudowie tkanek chrzęstnych i pomagać w ich regeneracji.

Na zdrowe stawy!

Inne składniki NuviaLab Flex to: kwas hialuronowy, który pomaga w utrzymaniu nawilżenia tkanek chrzęstnych oraz zwiększa ich elastyczność; kolagen, który jest ważnym składnikiem tkanek chrzęstnych i pomaga w ich odbudowie; oraz mangan, który pomaga w utrzymaniu prawidłowej struktury tkanek chrzęstnych.

NuviaLab Flex – zdrowie stawów w jednej tabletce

Skład:

Siarczan glukozaminy 2KCl 500,00 mg
Ekstrakt z żywicy kadzidłowca indyjskiego [70% kwasu bosweliowego] – Boswellin® 200,00 mg
Ekstrakt z kłącza ostryżu długiego [85% kurkuminoidów] – Curcumin C3 Complex® 200,00 mg
Siarczan chondroityny [90% chondroityny] 100,00 mg
Metylosulfonylometan (MSM) 100,00 mg
Ekstrakt z mumio [20% kwasów fulwowych] 50,00 mg
Bromelaina z owoców ananasa jadalnego 50,00 mg (125**)
Papaina z owoców papai 50,00 mg (4800***)
Witamina C 80,00 mg (100%*)
Witamina D 50,00 µg (1000%* / 2000 j.m.****)
Mangan 1,80 mg (90%*)

NuviaLab Flex jest dostępny w postaci tabletek, które można łatwo połykać.

Przejdź i zamów teraz

Robert

Cześć jestem Robert, jestem pozytywnie zakręcony w temacie internetu i wszelkich promocji. A jako że mam informacje z pierwszej ręki o nowych ofertach i fantastycznych promocjach postanowiłem się nimi dzielić w internecie z innymi. Internauto i internautko korzystając z tych ofert i promocji o których piszę wspomagasz bezpośrednio dalszy rozwój tego bloga za co Ci serdecznie dziękuję 🙋‍♀️❤️😊💋