Norton 360 2022

Cyberzagrożenia ewoluują. Oni to wiedza dlatego ewoluują. Już dziś uzyskaj kompleksową ochronę dzięki bezpieczeństwu urządzenia oraz sieci VPN chroniącej prywatność w Internecie, funkcji Dark Web Monitoring, programowi Password Manager i nie tylko!

Norton AntiVirus – program antywirusowy firmy Symantec, chroniący pocztę elektroniczną, komunikatory internetowe oraz pliki, automatycznie usuwający wirusy, robaki i konie trojańskie. Wprowadzone w nowych wersjach funkcje umożliwiają wykrywanie innych form szkodliwego kodu, takich jak oprogramowanie szpiegujące (w tym rejestratory klawiszy) i oprogramowanie szantażujące.

Najnowsze wersje Nortona 360 są znacznie zoptymalizowane, za co program zbiera dużo pochwał.

Funkcje Bezpieczeństwo urządzenia Norton 360 i Norton Secure VPN: Komputery PC, Mac lub urządzenie przenośne: komputery PC, Mac, urządzenia z systemem Android oraz urządzenia iPad oraz iPhone.

Norton 360 to :

  • Ochrona przed zagrożeniami w czasie rzeczywistym
  • Zapora dla komputera PC lub Mac
  • Gwarancja ochrony przed wirusami

Przejdź do Norton 360


Robert

Cześć jestem Robert, jestem pozytywnie zakręcony w temacie internetu i wszelkich promocji. A jako że mam informacje z pierwszej ręki o nowych ofertach i fantastycznych promocjach postanowiłem się nimi dzielić w internecie z innymi. Internauto i internautko korzystając z tych ofert i promocji o których piszę wspomagasz bezpośrednio dalszy rozwój tego bloga za co Ci serdecznie dziękuję 🙋‍♀️❤️😊💋