Jeśli planujesz wziąć pożyczkę gotówkową online, to oferta Raiffeisen Digital Bank powinna być na pierwszym miejscu twojej listy. Dlaczego? Oprócz stałego oprocentowania i szybkiej decyzji kredytowej, bank oferuje również atrakcyjną promocję dla nowych klientów – prawdziwe ferie od płacenia rat.

W ramach tej promocji, nowi klienci mogą skorzystać z bezpłatnego okresu kredytowania przez pierwsze 31 dni. Oznacza to, że przez ten czas nie będą naliczane odsetki, co pozwoli na lepsze zaplanowanie budżetu i spłaty pożyczki.

Promocja ta jest ważna do 31 stycznia 2023 roku, więc nie zwlekaj i skorzystaj z niej już dziś! Raiffeisen Digital Bank oferuje również konkurencyjne RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania) wynoszące 13,99%, co oznacza, że pożyczka jest bardzo atrakcyjna cenowo.

Konkurencyjne RRSO i ferie od płacenia rat – pożyczka gotówkowa online w Raiffeisen Digital Bank

Pamiętaj, że pożyczka gotówkowa online to doskonały sposób na realizację marzeń czy potrzeb, bez konieczności odkładania ich na później. Z Raiffeisen Digital Bank masz szansę na ferie od płacenia rat i uzyskanie pieniędzy w szybki i wygodny sposób. Nie czekaj i skorzystaj z tej oferty już dziś!

Przejdź po pożyczkę do Raiffeisen Bank


Robert

Cześć jestem Robert, jestem pozytywnie zakręcony w temacie internetu i wszelkich promocji. A jako że mam informacje z pierwszej ręki o nowych ofertach i fantastycznych promocjach postanowiłem się nimi dzielić w internecie z innymi. Internauto i internautko korzystając z tych ofert i promocji o których piszę wspomagasz bezpośrednio dalszy rozwój tego bloga za co Ci serdecznie dziękuję 🙋‍♀️❤️😊💋