CitiKonto i bonus 400zł na ferie

Jeśli szukasz nowego konta osobistego, które oferuje atrakcyjne bonusy i korzyści, to Citi Handlowy jest idealnym wyborem dla Ciebie. Obecnie bank oferuje aż 400 PLN na start dla nowych klientów, którzy zdecydują się na otwarcie CitiKonta.

Zalety CitiKonta:

  • Prowadzenie konta i karta do konta z usługą wielowalutową są całkowicie bezpłatne.
  • Możliwość otwarcia lokaty lub konta oszczędnościowego z atrakcyjnym oprocentowaniem.
  • Zniżki w programie Citi Specials do sklepów, restauracji i na podróże.

Aby otrzymać 400 PLN na start, wystarczy w kilku prostych krokach otworzyć konto osobiste CitiKonto:

  1. Otwórz CitiKonto.
  2. Dokonaj min. 3 transakcji BLIKIEM i odbierz 120 PLN cashback.
  3. Przelać na konto min. 2000 PLN z tytułu wynagrodzenia lub wykonaj zlecenie walutowe na min. 2000 PLN w Citi Kantor i odbierz kolejne 120 PLN cashback.
  4. Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz dodatkową nagrodę w wysokości 140 PLN.
  5. Wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i otrzymaj 20 PLN cashback.

CitiKonto to nie tylko 400 PLN na start, ale także szereg innych korzyści, takich jak pakiet usług i korzyści w programie Citi Specials, Citi Kantor, Citi Global Wallet, konta walutowe, a nawet 6% na Koncie SuperOszczędnościowym do 20 tys. zł.

Nie zwlekaj i zgarnij 400 PLN na ferie z Citi Handlowy. Otwórz swoje konto już dziś i ciesz się wszystkimi korzyściami, jakie oferuje CitiKonto.


Robert

Cześć jestem Robert, jestem pozytywnie zakręcony w temacie internetu i wszelkich promocji. A jako że mam informacje z pierwszej ręki o nowych ofertach i fantastycznych promocjach postanowiłem się nimi dzielić w internecie z innymi. Internauto i internautko korzystając z tych ofert i promocji o których piszę wspomagasz bezpośrednio dalszy rozwój tego bloga za co Ci serdecznie dziękuję 🙋‍♀️❤️😊💋