Konto na Dobry Start w banku BNP Paribas

Dzięki promocji „Dobry start” w Banku BNP Paribas Klient ma możliwość otrzymania nagród o łącznej wysokości 400 zł. Aby skorzystać z tej oferty, należy postępować według poniższych kroków:

  1. Aby otrzymać pierwszą nagrodę w wysokości 70 zł, należy uzupełnić formularz rejestracyjny, kliknąć w link promocyjny i złożyć wniosek o otwarcie Konta Osobistego z Kartą i dostępem do Bankowości elektronicznej do 13.03.2023 r. Następnie należy podpisać umowę oraz nadać PIN do karty do 31.03.2023 r.
  2. Aby otrzymać drugą nagrodę w wysokości 165 zł, należy w kolejnym miesiącu po otwarciu Konta Osobistego wykonać 3 Transakcje BLIK, wykonać przelewy na łączną kwotę co najmniej 300 zł oraz otrzymać wpływy na łączną kwotę co najmniej 700 zł. Nagroda zostanie przelana na Konto Osobiste w miesiącu następującym po spełnieniu warunków.
  3. Aby otrzymać trzecią nagrodę w wysokości 165 zł, należy w kolejnym miesiącu po otrzymaniu drugiej nagrody wykonać 3 Transakcje BLIK, wykonać przelewy na łączną kwotę co najmniej 300 zł oraz otrzymać wpływy na łączną kwotę co najmniej 700 zł. Nagroda zostanie przelana na Konto Osobiste w miesiącu następującym po spełnieniu warunków.

Pamiętajmy, że aby skorzystać z promocji „Dobry start”, należy dokładnie przeczytać jej warunki i postępować zgodnie z instrukcją. W razie wątpliwości możemy skontaktować się z pracownikami Banku BNP Paribas, którzy chętnie udzielą nam wszelkich informacji i pomogą w procesie otwarcia konta.

Oprócz możliwości otrzymania nagród w ramach promocji „Dobry start”, konto osobiste w Banku BNP Paribas oferuje również szereg innych korzyści. Jest to m.in. brak opłat za prowadzenie rachunku i korzystanie z karty płatniczej, a także bezpłatne korzystanie z bankomatów w Polsce i za granicą. Dzięki aplikacji mobilnej możemy także zarządzać naszymi finansami z dowolnego miejsca i o każdej porze.

Jeśli szukamy konta osobistego z atrakcyjnymi warunkami, promocja „Dobry start” w Banku BNP Paribas na pewno warto rozważyć. Otwarcie konta za pośrednictwem linku promocyjnego oraz spełnienie warunków promocji pozwoli nam otrzymać nagrody o łącznej wartości 400 zł oraz cieszyć się wszystkimi korzyściami płynącymi z posiadania konta osobistego w Banku BNP Paribas.

Podsumowując – Konto Osobiste w promocji „Dobry start” to:
  • 0 zł za prowadzenie rachunku
  • nawet 400 zł premii
  • promocja do 13.03.2023 r.

Przejdź do banku BNP Paribas

Robert

Cześć jestem Robert, jestem pozytywnie zakręcony w temacie internetu i wszelkich promocji. A jako że mam informacje z pierwszej ręki o nowych ofertach i fantastycznych promocjach postanowiłem się nimi dzielić w internecie z innymi. Internauto i internautko korzystając z tych ofert i promocji o których piszę wspomagasz bezpośrednio dalszy rozwój tego bloga za co Ci serdecznie dziękuję 🙋‍♀️❤️😊💋